XN0111500L
PanasonicPanasonic
XN0111500L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XN0111500L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5
Foi de date: XN0111500L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile XN0111500L
Număr parc XN0111500L Producător Panasonic
Descriere TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4202 pcs Fișa cu date XN0111500L.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 50V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Tip tranzistor 2 PNP - Pre-Biased (Dual) Pachetul dispozitivului furnizor Mini5-G1
Serie - Rezistor - bază emițător (R2) -
Rezistor - bază (R1) 10 kOhms Putere - Max 300mW
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz SC-74A, SOT-753
Alte nume XN0111500LDKR Tipul de montare Surface Mount
Frecvență - tranziție 80MHz descriere detaliata Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 80MHz 300mW Surface Mount Mini5-G1
DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V Curentul curent - colector (max) 500nA
Curent - Colector (Ic) (Max) 100mA