US-N300-C5
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: US-N300-C5
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului SENSOR 300MM 12-24VDC NPN 5M CBL
Foi de date: US-N300-C5.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 226 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 226 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile US-N300-C5
Număr parc US-N300-C5 Producător Panasonic
Descriere SENSOR 300MM 12-24VDC NPN 5M CBL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 226 pcs Fișa cu date US-N300-C5.pdf
Tensiune - Aprovizionare 12 V ~ 24 V Stilul de terminare Cable Leads
ecranare - Serie US-N300
Tip senzor Ultrasonic Distanța de detectare 11.811" (300mm)
Frecvență de răspuns - Pachet / Caz Rectangular
Tipul de ieșire NPN Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Corp Polycarbonate (PC)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP62
Indicator LED descriere detaliata Ultrasonic Proximity Sensor 11.811" (300mm) IP62 Rectangular
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
US-4112
US-4112
Producători: Soberton, Inc.
Descriere: MAGNETIC BUZZER 2.8VMS 90DB 2000
In stoc: 32507 pcs
Descarca: US-4112.pdf
RFQ
Producători: Capital Advanced Technologies, Inc.
Descriere: PROTO BOARD 20PIN THRU-HOLE SIP
In stoc: 23684 pcs
Descarca: US-5020.pdf
RFQ
Descriere: PROTO BOARD 16PIN THRU-HOLE SIP
Descriere: PROTO BOARD 8PIN THRU-HOLE SIP
US-SIGFOX-GEVB
US-SIGFOX-GEVB
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: EVAL BRD IOT IDK US SIGFOX
Descarca: US-SIGFOX-GEVB.pdf
US-N300
US-N300
Producători: Panasonic
Descriere: SENSOR SONIC 300MM 12-24VDC NPN
In stoc: 288 pcs
Descarca: US-N300.pdf
Descriere: PROTO BOARD 14PIN THRU-HOLE SIP
US-N300-P
US-N300-P
Producători: Panasonic
Descriere: SENSOR SONIC 300MM 12-24VDC PNP
In stoc: 286 pcs
Descarca: US-N300-P.pdf
Descriere: PROTO BOARD 12PIN THRU-HOLE SIP
Descriere: PROTO BOARD 10PIN THRU-HOLE SIP
US-N300D
US-N300D
Descriere: SENSOR 300MM 12-24VDC NPN RECVR
In stoc: 409 pcs
Descarca:
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW