UP0421500L
PanasonicPanasonic
UP0421500L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UP0421500L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRANS PREBIAS DUAL NPN SSMINI6
Foi de date: UP0421500L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UP0421500L
Număr parc UP0421500L Producător Panasonic
cantitate valabila 408438 pcs Fișa cu date UP0421500L.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 50V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Tip tranzistor 2 NPN - Pre-Biased (Dual) Pachetul dispozitivului furnizor SSMINI6-F1
Serie - Rezistor - bază emițător (R2) -
Rezistor - bază (R1) 10 kOhms Putere - Max 125mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOT-563, SOT-666
Alte nume UP0421500LTR Tipul de montare Surface Mount
Frecvență - tranziție 150MHz descriere detaliata Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 150MHz 125mW Surface Mount SSMINI6-F1
DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V Curentul curent - colector (max) 500nA
Curent - Colector (Ic) (Max) 100mA