UNRF2A100A
PanasonicPanasonic
UNRF2A100A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UNRF2A100A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRANS PREBIAS NPN 100MW ML3-N2
Foi de date: UNRF2A100A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UNRF2A100A
Număr parc UNRF2A100A Producător Panasonic
cantitate valabila 766805 pcs Fișa cu date UNRF2A100A.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 50V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Tip tranzistor NPN - Pre-Biased Pachetul dispozitivului furnizor ML3-N2
Serie - Rezistor - bază emițător (R2) 10 kOhms
Rezistor - bază (R1) 10 kOhms Putere - Max 100mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-101, SOT-883
Alte nume UNRF2A100ATR Tipul de montare Surface Mount
Frecvență - tranziție 150MHz descriere detaliata Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 80mA 150MHz 100mW Surface Mount ML3-N2
DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 35 @ 5mA, 10V Curentul curent - colector (max) 500nA
Curent - Colector (Ic) (Max) 80mA