UNR522600L
PanasonicPanasonic
UNR522600L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UNR522600L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRANS PREBIAS NPN 150MW SMINI3
Foi de date: UNR522600L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UNR522600L
Număr parc UNR522600L Producător Panasonic
cantitate valabila 210084 pcs Fișa cu date UNR522600L.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 20V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 80mV @ 2.5mA, 50mA
Tip tranzistor NPN - Pre-Biased Pachetul dispozitivului furnizor SMini3-G1
Serie - Rezistor - bază (R1) 4.7 kOhms
Putere - Max 150mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz SC-70, SOT-323 Alte nume UNR522600LCT
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență - tranziție 200MHz
descriere detaliata Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 20V 600mA 200MHz 150mW Surface Mount SMini3-G1 DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 50mA, 5V
Curentul curent - colector (max) 1µA (ICBO) Curent - Colector (Ic) (Max) 600mA