UNR5118G0L
PanasonicPanasonic
UNR5118G0L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UNR5118G0L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRANS PREBIAS PNP 150MW SMINI3
Foi de date: UNR5118G0L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UNR5118G0L
Număr parc UNR5118G0L Producător Panasonic
cantitate valabila 5812 pcs Fișa cu date UNR5118G0L.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 50V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Tip tranzistor PNP - Pre-Biased Pachetul dispozitivului furnizor SMini3-F2
Serie - Rezistor - bază emițător (R2) 5.1 kOhms
Rezistor - bază (R1) 510 Ohms Putere - Max 150mW
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz SC-85
Alte nume UNR5118G0LCT Tipul de montare Surface Mount
Frecvență - tranziție 80MHz descriere detaliata Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) PNP - Pre-Biased 50V 100mA 80MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2
DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 20 @ 5mA, 10V Curentul curent - colector (max) 500nA
Curent - Colector (Ic) (Max) 100mA