TXS2SS-1.5V-Z
PanasonicPanasonic
TXS2SS-1.5V-Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TXS2SS-1.5V-Z
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Foi de date: TXS2SS-1.5V-Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TXS2SS-1.5V-Z
Număr parc TXS2SS-1.5V-Z Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34140 pcs Fișa cu date TXS2SS-1.5V-Z.pdf
Porniți tensiunea (Max) 1.2 VDC Opriți tensiunea (Min) 0.15 VDC
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 110VDC - Max
Serie TX-S Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tape & Reel (TR)
Alte nume 255-2356-2
TXS2SS-1.5V-Z-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 5ms Tipul de montare Surface Mount
Rating de contact (curent) 1A Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 1.5VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 45 Ohms
Puterea bobinei 50 mW Coil curent 33.3mA