TXS2SL-24V-Z
PanasonicPanasonic
TXS2SL-24V-Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TXS2SL-24V-Z
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Foi de date: TXS2SL-24V-Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TXS2SL-24V-Z
Număr parc TXS2SL-24V-Z Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4550 pcs Fișa cu date TXS2SL-24V-Z.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 110VDC - Max
Serie TX-S Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tape & Reel (TR)
Alte nume 255-2350-2
TXS2SL-24V-Z-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 5ms Tipul de montare Surface Mount
Rating de contact (curent) 1A Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 24VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 8.3 kOhms
Puterea bobinei 70 mW Coil curent 2.9mA