TXS2SA-LT-12V
PanasonicPanasonic
TXS2SA-LT-12V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TXS2SA-LT-12V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Foi de date: TXS2SA-LT-12V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TXS2SA-LT-12V
Număr parc TXS2SA-LT-12V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16659 pcs Fișa cu date TXS2SA-LT-12V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9.6 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 110VDC - Max
Serie TX-S Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Alte nume 255-6247
TXS2SA-LT-12V-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 5ms Tipul de montare Surface Mount
Rating de contact (curent) 1A Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Latching, Dual Coil Rezistența bobinei 2.06 kOhms
Puterea bobinei 70 mW Coil curent 5.8mA