TXD2SS-L-4.5V-3
PanasonicPanasonic
TXD2SS-L-4.5V-3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TXD2SS-L-4.5V-3
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Foi de date: TXD2SS-L-4.5V-3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TXD2SS-L-4.5V-3
Număr parc TXD2SS-L-4.5V-3 Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15689 pcs Fișa cu date TXD2SS-L-4.5V-3.pdf
Porniți tensiunea (Max) 3.38 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 220VDC - Max
Serie TX-D Timp de eliberare 4ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 4ms
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Fully
descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Rating de contact (curent) 2A
Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 4.5VDC Tip de bobină Latching, Single Coil
Rezistența bobinei 88 Ohms Puterea bobinei 230 mW
Coil curent 51.1mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TXD2SS-L-3V-4
TXD2SS-L-3V-4
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
In stoc: 6953 pcs
Descarca: TXD2SS-L-3V-4.pdf
RFQ
TXD2SS-L-4.5V
TXD2SS-L-4.5V
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V