TXD2SS-L-24V-4
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TXD2SS-L-24V-4
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Foi de date: TXD2SS-L-24V-4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TXD2SS-L-24V-4
Număr parc TXD2SS-L-24V-4 Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13651 pcs Fișa cu date TXD2SS-L-24V-4.pdf
Porniți tensiunea (Max) 18 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 10VDC - Max
Serie TX-D Timp de eliberare 4ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 4ms
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Fully
descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Rating de contact (curent) 10mA
Materiale de contact Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Latching, Single Coil
Rezistența bobinei 2.3 kOhms Puterea bobinei 250 mW
Coil curent 10.4mA