TXD2SS-2M-24V-Z
PanasonicPanasonic
TXD2SS-2M-24V-Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TXD2SS-2M-24V-Z
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Foi de date: TXD2SS-2M-24V-Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TXD2SS-2M-24V-Z
Număr parc TXD2SS-2M-24V-Z Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26350 pcs Fișa cu date TXD2SS-2M-24V-Z.pdf
Porniți tensiunea (Max) 18 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 110VDC - Max
Serie TX-D Timp de eliberare 4ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tape & Reel (TR)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 4ms
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Fully
descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form D) Surface Mount Rating de contact (curent) 1A
Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form D)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 2.13 kOhms Puterea bobinei 270 mW
Coil curent 11.3mA