TXD2SS-12V
PanasonicPanasonic
TXD2SS-12V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TXD2SS-12V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Foi de date: TXD2SS-12V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TXD2SS-12V
Număr parc TXD2SS-12V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21295 pcs Fișa cu date TXD2SS-12V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 220VDC - Max
Serie TX-D Timp de eliberare 4ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Alte nume 255-2331-5
TXD2SS-12V-ND
TXD2SS12V
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Operați timpul 4ms Tipul de montare Surface Mount
Rating de contact (curent) 2A Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 720 Ohms
Puterea bobinei 200 mW Coil curent 16.7mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TXD2SS-12V-Z
TXD2SS-12V-Z
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
In stoc: 30794 pcs
Descarca: TXD2SS-12V-Z.pdf
RFQ
TXD2SS-1.5V-3
TXD2SS-1.5V-3
Producători: Panasonic
In stoc: 14319 pcs
Descarca: TXD2SS-1.5V-3.pdf
RFQ
TXD2SS-12V-X
TXD2SS-12V-X