TXD2-4.5V-3
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TXD2-4.5V-3
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Foi de date: TXD2-4.5V-3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TXD2-4.5V-3
Număr parc TXD2-4.5V-3 Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18432 pcs Fișa cu date TXD2-4.5V-3.pdf
Porniți tensiunea (Max) 3.38 VDC Opriți tensiunea (Min) 0.45 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 220VDC - Max
Serie TX-D Timp de eliberare 4ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 4ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Fully
descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Rating de contact (curent) 2A
Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 4.5VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 72 Ohms Puterea bobinei 280 mW
Coil curent 62.5mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TXD2-5V-3
TXD2-5V-3
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
In stoc: 15938 pcs
Descarca: TXD2-5V-3.pdf
RFQ
TXD2-3V
TXD2-3V
Producători: Panasonic
In stoc: 19189 pcs
Descarca: TXD2-3V.pdf
RFQ
TXD2-3V-3
TXD2-3V-3
Descarca: TXD2-3V-3.pdf
TXD2-4.5V
TXD2-4.5V