TXD2-12V-6
PanasonicPanasonic
TXD2-12V-6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TXD2-12V-6
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Foi de date: TXD2-12V-6.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TXD2-12V-6
Număr parc TXD2-12V-6 Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4364 pcs Fișa cu date TXD2-12V-6.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 220VDC - Max
Serie TX-D Timp de eliberare 4ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Alte nume 255-2868
TXD212V6
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Operați timpul 4ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Sealed - Fully descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Rating de contact (curent) 2A Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 514 Ohms
Puterea bobinei 280 mW Coil curent 23.3mA