TX2SS-L-4.5V-X
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TX2SS-L-4.5V-X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TX2SS-L-4.5V-X
Număr parc TX2SS-L-4.5V-X Producător Panasonic
Descriere RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32472 pcs Fișa cu date
Porniți tensiunea (Max) 3.38 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 220VDC - Max
Serie TX Timp de eliberare 4ms
Tipul releului Telecom ambalare Tape & Reel (TR)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 4ms
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Fully
descriere detaliata Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Rating de contact (curent) 2A
Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 4.5VDC Tip de bobină Latching, Single Coil
Rezistența bobinei 203 Ohms Puterea bobinei 100 mW
Coil curent 22.2mA