TX2SA-L-4.5V
PanasonicPanasonic
TX2SA-L-4.5V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TX2SA-L-4.5V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TX2SA-L-4.5V
Număr parc TX2SA-L-4.5V Producător Panasonic
Descriere RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26952 pcs Fișa cu date
Porniți tensiunea (Max) 3.38 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 220VDC - Max
Serie TX Timp de eliberare 4ms
Tipul releului Telecom ambalare Tube
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 4ms
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Fully
descriere detaliata Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Rating de contact (curent) 2A
Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 4.5VDC Tip de bobină Latching, Single Coil
Rezistența bobinei 203 Ohms Puterea bobinei 100 mW
Coil curent 22.2mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TX2SA-L-5V-TH
TX2SA-L-5V-TH
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 2A 5V
In stoc: 19861 pcs
Descarca: TX2SA-L-5V-TH.pdf
RFQ
TX2SA-L-3V-1-Z
TX2SA-L-3V-1-Z
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY TELECOM DPDT 1A 220V
In stoc: 31106 pcs
Descarca: TX2SA-L-3V-1-Z.pdf
RFQ
TX2SA-L-4.5V-1-Z
TX2SA-L-4.5V-1-Z
Descarca:
TX2SA-L-3V
TX2SA-L-3V
Descriere: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Descarca:
TX2SA-L-4.5V-X
TX2SA-L-4.5V-X
TX2SA-L-5V
TX2SA-L-5V
TX2SA-L-4.5V-1
TX2SA-L-4.5V-1