TX2SA-L-24V
PanasonicPanasonic
TX2SA-L-24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TX2SA-L-24V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TX2SA-L-24V
Număr parc TX2SA-L-24V Producător Panasonic
Descriere RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22144 pcs Fișa cu date
Porniți tensiunea (Max) 18 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 220VDC - Max
Serie TX Timp de eliberare 4ms
Tipul releului Telecom ambalare Tube
Alte nume 255-2303-5
TX2SA-L-24V-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Operați timpul 4ms Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici Sealed - Fully descriere detaliata Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Rating de contact (curent) 2A Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 24VDC
Tip de bobină Latching, Single Coil Rezistența bobinei 5.76 kOhms
Puterea bobinei 100 mW Coil curent 4.2mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TX2SA-L-12V-X
TX2SA-L-12V-X
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
In stoc: 40059 pcs
Descarca:
RFQ
TX2SA-L-3V-1
TX2SA-L-3V-1
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY TELECOM DPDT 1A 220V
In stoc: 22066 pcs
Descarca:
RFQ
TX2SA-L-24V-X
TX2SA-L-24V-X
TX2SA-L-1.5V-Z
TX2SA-L-1.5V-Z
TX2SA-L-12V
TX2SA-L-12V
TX2SA-L-2.4V-TH
TX2SA-L-2.4V-TH
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V
Descarca: TX2SA-L-2.4V-TH.pdf
TX2SA-L-12V-Z
TX2SA-L-12V-Z
TX2SA-L-1.5V-X
TX2SA-L-1.5V-X
TX2SA-L-24V-TH
TX2SA-L-24V-TH
Descarca: TX2SA-L-24V-TH.pdf
TX2SA-L-3V-1-Z
TX2SA-L-3V-1-Z
Descarca: TX2SA-L-3V-1-Z.pdf
TX2SA-L-24V-Z
TX2SA-L-24V-Z
TX2SA-L-3V
TX2SA-L-3V
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW