TX2-LT-4.5V-TH
PanasonicPanasonic
TX2-LT-4.5V-TH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TX2-LT-4.5V-TH
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
Foi de date: TX2-LT-4.5V-TH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TX2-LT-4.5V-TH
Număr parc TX2-LT-4.5V-TH Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18482 pcs Fișa cu date TX2-LT-4.5V-TH.pdf
Porniți tensiunea (Max) 3.38 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC, 220VDC - Max
Serie TX-TH Timp de eliberare 4ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Alte nume 255-2857
TX2LT45VTH
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Operați timpul 4ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Sealed - Fully descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 4.5VDC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 2A Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 4.5VDC
Tip de bobină Latching, Dual Coil Rezistența bobinei 145 Ohms
Puterea bobinei 140 mW Coil curent 31.0mA