TX2-LT-12V
PanasonicPanasonic
TX2-LT-12V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TX2-LT-12V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Foi de date: TX2-LT-12V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TX2-LT-12V
Număr parc TX2-LT-12V Producător Panasonic
Descriere RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21602 pcs Fișa cu date TX2-LT-12V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 220VDC - Max
Serie TX Timp de eliberare 4ms
Tipul releului Telecom ambalare Tube
Alte nume 255-6231
TX2-LT-12V-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Operați timpul 4ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Sealed - Fully descriere detaliata Telecom Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Rating de contact (curent) 2A Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Latching, Dual Coil Rezistența bobinei 720 Ohms
Puterea bobinei 200 mW Coil curent 16.7mA