TQ2SS-12V-X
PanasonicPanasonic
TQ2SS-12V-X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TQ2SS-12V-X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Foi de date: TQ2SS-12V-X.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TQ2SS-12V-X
Număr parc TQ2SS-12V-X Producător Panasonic
Descriere RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39392 pcs Fișa cu date TQ2SS-12V-X.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 125VAC, 220VDC - Max
Serie TQ-SMD Timp de eliberare 4ms
Tipul releului Telecom ambalare Tape & Reel (TR)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 4ms
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Rating de contact (curent) 2A
Materiale de contact Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 12VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 1.03 kOhms Puterea bobinei 140 mW
Coil curent 11.7mA