TQ2SA-24V-X
PanasonicPanasonic
TQ2SA-24V-X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TQ2SA-24V-X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Foi de date: TQ2SA-24V-X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TQ2SA-24V-X
Număr parc TQ2SA-24V-X Producător Panasonic
Descriere RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39201 pcs Fișa cu date TQ2SA-24V-X.pdf
Porniți tensiunea (Max) 18 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare Gull Wing Tensiune de comutare 125VAC, 220VDC - Max
Serie TQ-SMD Timp de eliberare 4ms
Tipul releului Telecom ambalare Tape & Reel (TR)
Alte nume 255-2262-2
TQ2SA-24V-X-ND
TQ2SA24VX
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Operați timpul 4ms Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici - descriere detaliata Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Rating de contact (curent) 2A Materiale de contact Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 24VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 2.88 kOhms
Puterea bobinei 200 mW Coil curent 8.3mA