SFY4-DC24V
PanasonicPanasonic
SFY4-DC24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFY4-DC24V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY SAFETY 6PST 6A 24V
Foi de date: SFY4-DC24V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFY4-DC24V
Număr parc SFY4-DC24V Producător Panasonic
Descriere RELAY SAFETY 6PST 6A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2244 pcs Fișa cu date SFY4-DC24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 18 VDC Opriți tensiunea (Min) 3.6 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC, 30VDC - Max
Serie SF-Y Timp de eliberare 10ms
Tipul releului Safety ambalare Bulk
Alte nume 255-4136 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 20ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici - descriere detaliata Safety Relay 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B) 24VDC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 6A Materiale de contact Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Formular de contact 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B) Tensiune în bobină 24VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 864 Ohms
Puterea bobinei 670 mW Coil curent 28.0mA