SFS5-L-DC24V-D
PanasonicPanasonic
SFS5-L-DC24V-D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFS5-L-DC24V-D
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY SAFETY 6PST 6A 24V
Foi de date: SFS5-L-DC24V-D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFS5-L-DC24V-D
Număr parc SFS5-L-DC24V-D Producător Panasonic
Descriere RELAY SAFETY 6PST 6A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3230 pcs Fișa cu date SFS5-L-DC24V-D.pdf
Porniți tensiunea (Max) 18 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC, 30VDC - Max
Serie SFS Timp de eliberare 20ms
Tipul releului Safety ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata Safety Relay 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B) 24VDC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 6A
Materiale de contact Silver Tin Oxide (AgSnO) Formular de contact 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 1.15 kOhms Puterea bobinei 500 mW
Coil curent 20.8mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SFS5-L-DC24V
SFS5-L-DC24V
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY SAFETY 6PST 6A 24V