P-50AAHF10
PanasonicPanasonic
P-50AAHF10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P-50AAHF10
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului BATTERY PACK NICAD 12.0V 500MAH
Foi de date: P-50AAHF10.pdf
Statutul RoHs Plumb fără scutire / RoHS conform cu excepția
  • Mesaj
Specificațiile P-50AAHF10
Număr parc P-50AAHF10 Producător Panasonic
Descriere BATTERY PACK NICAD 12.0V 500MAH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără scutire / RoHS conform cu excepția
cantitate valabila 3726 pcs Fișa cu date P-50AAHF10.pdf
Greutate 210.01g Tensiune - evaluat 12V
Stilul de terminare Solder Tab Structura Side to Side, 1 Row x 10 Cells
Dimensiune / Dimensiune 5.71" L x 0.57" W x 1.97" H (145.0mm x 14.5mm x 50.0mm) Serie P-50AA
Abilitate de reincarcare Yes Alte nume P161-F101
P161F10
Număr de celule 10 Notă -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption descriere detaliata AA 12V Nickel Cadmium Battery Pack