NC4D-P-DC110V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NC4D-P-DC110V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Foi de date: NC4D-P-DC110V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NC4D-P-DC110V
Număr parc NC4D-P-DC110V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4638 pcs Fișa cu date NC4D-P-DC110V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 88 VDC Opriți tensiunea (Min) 11 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie NC Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Temperatura de Operare -40°C ~ 55°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 5A Materiale de contact Silver Nickel (AgNi)
Formular de contact 4PDT (4 Form C) Tensiune în bobină 110VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 13.5 kOhms
Puterea bobinei 900 mW Coil curent 8.2mA