MTM761100LBF
PanasonicPanasonic
MTM761100LBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MTM761100LBF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOSFET P-CH 12V 4A WSMINI6
Foi de date: MTM761100LBF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MTM761100LBF
Număr parc MTM761100LBF Producător Panasonic
Descriere MOSFET P-CH 12V 4A WSMINI6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 133977 pcs Fișa cu date MTM761100LBF.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (Max) ±8V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor WSMini6-F1-B
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 42 mOhm @ 1A, 4V
Distrugerea puterii (Max) 700mW (Ta) ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 6-SMD, Flat Leads Alte nume MTM761100LBFCT
Temperatura de Operare 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1200pF @ 10V Tipul FET P-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 1.8V, 4V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 12V descriere detaliata P-Channel 12V 4A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount WSMini6-F1-B
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 4A (Ta)