MAZ21300AG
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
MAZ21300AG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAZ21300AG
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului DIODE ZENER 13V 1W DO41
Foi de date: MAZ21300AG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAZ21300AG
Număr parc MAZ21300AG Producător Panasonic Electronic Components
Descriere DIODE ZENER 13V 1W DO41 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3741 pcs Fișa cu date MAZ21300AG.pdf
Tensiune - Izolare 10 Ohm Tensiune - Defalcare DO-41
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 1W Polarizare DO-204AL, DO-41, Axial
Alte nume MAZ21300AGTR Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului MAZ21300AG Impedanță (Max) (Zzt) 13V
Descriere extinsă Zener Diode 1W ±6% Through Hole DO-41 ESR (rezistență în serie echivalentă) ±6%
Configurarea diodelor 5µA @ 9V Descriere DIODE ZENER 13V 1W DO41
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1V @ 200mA