M9RZ60SB4DGA
Prezentarea produsului
Număr parc: M9RZ60SB4DGA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Foi de date: M9RZ60SB4DGA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 379 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 379 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M9RZ60SB4DGA
Număr parc M9RZ60SB4DGA Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS