M9RX40SV4GGA
Prezentarea produsului
Număr parc: M9RX40SV4GGA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Foi de date: M9RX40SV4GGA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 670 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M9RX40SV4GGA
Număr parc M9RX40SV4GGA Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 670 pcs Fișa cu date M9RX40SV4GGA.pdf
Tensiune - evaluat 220, 230VAC Tip AC Motor
Moment de cuplu - Evaluat (oz-in / mNm) - Momentul momentului - Momentul maxim (oz-in / mNm) -
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm)
Serie - RPM -
Putere - evaluat 40W Temperatura de Operare -10°C ~ 40°C
Montajul spațiului golurilor 4.094" (104.00mm) Tipul motorului -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - arbore și rulment 1.457" (37.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Reducerea raportului viteză -
Funcţie Gearmotor Caracteristici -
Tipul encoderului - Diametru - arbore 0.354" (9.00mm)
descriere detaliata AC Motor Gearmotor 40W 220, 230VAC Aprobări CCC, CE, UL