M9RX40GV4DGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M9RX40GV4DGA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Foi de date: M9RX40GV4DGA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 523 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 523 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M9RX40GV4DGA
Număr parc M9RX40GV4DGA Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS