M9RX40G4YGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M9RX40G4YGA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Foi de date: M9RX40G4YGA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 713 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M9RX40G4YGA
Număr parc M9RX40G4YGA Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 713 pcs Fișa cu date M9RX40G4YGA.pdf
Tensiune - evaluat 200VAC Tip AC Motor
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm)
Serie - RPM 1500 RPM
Putere - evaluat 40W Temperatura de Operare -10°C ~ 40°C
Montajul spațiului golurilor 4.094" (104.00mm) Tipul motorului -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - arbore și rulment 0.504" (12.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Reducerea raportului viteză -
Funcţie Gearmotor Caracteristici -
Tipul encoderului - Diametru - arbore -
descriere detaliata AC Motor Gearmotor 1500 RPM 40W 200VAC Aprobări CCC, CE, UL