M9MZ60G4YGA
Prezentarea produsului
Număr parc: M9MZ60G4YGA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Foi de date: M9MZ60G4YGA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 812 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M9MZ60G4YGA
Număr parc M9MZ60G4YGA Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 812 pcs Fișa cu date M9MZ60G4YGA.pdf
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
M9MZ60GB4YGA
M9MZ60GB4YGA
Producători: Panasonic
Descriere: MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
In stoc: 294 pcs
Descarca: M9MZ60GB4YGA.pdf
RFQ
M9MZ60G4Y
M9MZ60G4Y
Producători: Panasonic