M91Z90SK4YS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M91Z90SK4YS
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Foi de date: M91Z90SK4YS.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 500 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 500 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M91Z90SK4YS
Număr parc M91Z90SK4YS Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS