M91Z90GK4Y
Prezentarea produsului
Număr parc: M91Z90GK4Y
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Foi de date: M91Z90GK4Y.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 573 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M91Z90GK4Y
Număr parc M91Z90GK4Y Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS