M91Z60SV4YS
Prezentarea produsului
Număr parc: M91Z60SV4YS
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Foi de date: M91Z60SV4YS.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 501 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 501 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M91Z60SV4YS
Număr parc M91Z60SV4YS Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS