M91Z60GK4Y
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M91Z60GK4Y
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Foi de date: M91Z60GK4Y.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 643 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 643 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M91Z60GK4Y
Număr parc M91Z60GK4Y Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS