M8RX25SB4YGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M8RX25SB4YGA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
Foi de date: M8RX25SB4YGA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 416 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 416 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M8RX25SB4YGA
Număr parc M8RX25SB4YGA Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS