M8RX25GK4DGA
Prezentarea produsului
Număr parc: M8RX25GK4DGA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
Foi de date: M8RX25GK4DGA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 689 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M8RX25GK4DGA
Număr parc M8RX25GK4DGA Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS