M8RX20S4YS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M8RX20S4YS
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 80MM 100V 20W
Foi de date: M8RX20S4YS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M8RX20S4YS
Număr parc M8RX20S4YS Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 80MM 100V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS