M7RX15SB4YGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M7RX15SB4YGA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W
Foi de date: M7RX15SB4YGA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 502 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 502 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M7RX15SB4YGA
Număr parc M7RX15SB4YGA Producător Panasonic
Descriere MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS