JW1AFSN-B-DC12V
PanasonicPanasonic
JW1AFSN-B-DC12V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JW1AFSN-B-DC12V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Foi de date: JW1AFSN-B-DC12V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile JW1AFSN-B-DC12V
Număr parc JW1AFSN-B-DC12V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3302 pcs Fișa cu date JW1AFSN-B-DC12V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 8.4 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC, 30VDC - Max
Serie JW Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tray
Alte nume 255-2820
JW1AFSN-B-DC12V-ND
JW1AFSNBDC12V
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Operați timpul 15ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Insulation - Class B, Sealed - Fully descriere detaliata General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 10A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact SPST-NO (1 Form A) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 270 Ohms
Puterea bobinei 530 mW Coil curent 44.0mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
JW150F1
JW150F1
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 99W
In stoc: 4136 pcs
Descarca: JW150F1.pdf
RFQ
JW1AFSN-B-DC12V-F
JW1AFSN-B-DC12V-F
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
In stoc: 33317 pcs
Descarca: JW1AFSN-B-DC12V-F.pdf
RFQ
JW150G1
JW150G1
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 2.5V 75W
Descarca: JW150G1.pdf
JW150H1
JW150H1
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 150W
Descarca: JW150H1.pdf
JW150F
JW150F