JQ1P-24V-F
PanasonicPanasonic
JQ1P-24V-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JQ1P-24V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Foi de date: JQ1P-24V-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JQ1P-24V-F
Număr parc JQ1P-24V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17277 pcs Fișa cu date JQ1P-24V-F.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC, 110VDC - Max
Serie JQ Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 255-2078
JQ1P24VF
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 20ms Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 10A
Materiale de contact Silver Tin Oxide (AgSnO) Formular de contact SPDT (1 Form C)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 1.44 kOhms Puterea bobinei 400 mW
Coil curent 16.7mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
JQ1P-48V
JQ1P-48V
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
In stoc: 3039 pcs
Descarca: JQ1P-48V.pdf
RFQ
JQ1P-5V
JQ1P-5V
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V
In stoc: 2856 pcs
Descarca: JQ1P-5V.pdf
RFQ
JQ1APF-F-9V-F
JQ1APF-F-9V-F
Descriere: JQ RELAY 1 FORM A 9V
Descarca:
JQ1P-6V
JQ1P-6V
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V