JQ1AP-18V-F
PanasonicPanasonic
JQ1AP-18V-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JQ1AP-18V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Foi de date: JQ1AP-18V-F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile JQ1AP-18V-F
Număr parc JQ1AP-18V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5376 pcs Fișa cu date JQ1AP-18V-F.pdf
Porniți tensiunea (Max) 14.4 VDC Opriți tensiunea (Min) 0.9 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC, 110VDC - Max
Serie JQ Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 255-3629
JQ1AP-18V-F-ND
JQ1AP18VF
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 20ms Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 10A
Materiale de contact Silver Tin Oxide (AgSnO) Formular de contact SPST-NO (1 Form A)
Tensiune în bobină 18VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 1.62 kOhms Puterea bobinei 200 mW
Coil curent 11.1mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
JQ1AP-24V-F
JQ1AP-24V-F
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
In stoc: 4742 pcs
Descarca: JQ1AP-24V-F.pdf
RFQ
JQ1AP-18V
JQ1AP-18V
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V