JM1AN-P-DC24V
PanasonicPanasonic
JM1AN-P-DC24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JM1AN-P-DC24V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
Foi de date: JM1AN-P-DC24V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile JM1AN-P-DC24V
Număr parc JM1AN-P-DC24V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3010 pcs Fișa cu date JM1AN-P-DC24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 16.8 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie JM Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 20A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact SPST-NO (1 Form A) Tensiune în bobină 24VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 640 Ohms
Puterea bobinei 900 mW Coil curent 37.5mA