JC2AJ-B-DC24V
PanasonicPanasonic
JC2AJ-B-DC24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JC2AJ-B-DC24V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile JC2AJ-B-DC24V
Număr parc JC2AJ-B-DC24V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5320 pcs Fișa cu date
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie JC Timp de eliberare 2ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 60°C Operați timpul 15ms
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 10A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact DPST-NO (2 Form A) Tensiune în bobină 24VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 576 Ohms
Puterea bobinei 1 W Coil curent 41.6mA