JC1A-DC48V-TV
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JC1A-DC48V-TV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Foi de date: JC1A-DC48V-TV.pdf
  • Mesaj
Specificațiile JC1A-DC48V-TV
Număr parc JC1A-DC48V-TV Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5955 pcs Fișa cu date JC1A-DC48V-TV.pdf
Porniți tensiunea (Max) 38.4 VDC Opriți tensiunea (Min) 4.8 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie JC Timp de eliberare 2ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 60°C Operați timpul 15ms
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 10A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact SPST-NO (1 Form A) Tensiune în bobină 48VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 2.56 kOhms
Puterea bobinei 900 mW Coil curent 18.8mA