HP3-M-AC100V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HP3-M-AC100V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 100V
Foi de date: HP3-M-AC100V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HP3-M-AC100V
Număr parc HP3-M-AC100V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 100V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3191 pcs Fișa cu date HP3-M-AC100V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 80 VAC Opriți tensiunea (Min) 30 VAC
Stilul de terminare Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tensiune de comutare 250VAC - Nom
Serie HP Timp de eliberare 30ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 40°C Operați timpul 30ms
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 100VAC Coil Chassis Mount Rating de contact (curent) 10A
Materiale de contact Silver (Ag) Formular de contact 3PDT (3 Form C)
Tensiune în bobină 100VAC Tip de bobină Non Latching
Puterea bobinei 3.2 VA Coil curent 32.0mA