HL2-PL-AC115V
PanasonicPanasonic
HL2-PL-AC115V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HL2-PL-AC115V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V
Foi de date: HL2-PL-AC115V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HL2-PL-AC115V
Număr parc HL2-PL-AC115V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4633 pcs Fișa cu date HL2-PL-AC115V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 92 VAC Opriți tensiunea (Min) 34.5 VAC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 125VAC - Nom
Serie HL Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 70°C Operați timpul 10ms
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici LED Indicator descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 10A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 115VAC
Tip de bobină Non Latching Puterea bobinei 1.2 VA
Coil curent 10.4mA