HL2-L-AC24V
PanasonicPanasonic
HL2-L-AC24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HL2-L-AC24V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Foi de date: HL2-L-AC24V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HL2-L-AC24V
Număr parc HL2-L-AC24V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5350 pcs Fișa cu date HL2-L-AC24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VAC Opriți tensiunea (Min) 7.2 VAC
Stilul de terminare Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tensiune de comutare 125VAC - Nom
Serie HL Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 70°C Operați timpul 10ms
Tipul de montare Socketable Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici LED Indicator descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable
Rating de contact (curent) 10A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 24VAC
Tip de bobină Non Latching Puterea bobinei 1.2 VA
Coil curent 50.0mA